2 yrs - Translate

WhatsApp modlarının çoğuna bir göz atarsak, hepsinin genellikle GBWhatsApp gibi aynı gelişmelere dayandığı için çok benzer olduklarını göreceğiz. Ve olmadıklarında, bu gelişmeler genellikle olmasını istediğimiz kadar iyi değildir. Ancak, yüksek kaliteli bir istemci sunarken, önemli görsel değişikliklerle birlikte gelen sohbet ve anlık mesajlaşma uygulaması için bir mod olan WhatsApp Aero'da durum böyle değil.

Birçok kullanıcı için en orijinal WhatsApp Mod
Orijinal estetik dokunuşla diğer modlarınkine benzer fonksiyonlar bulacağız. Başlamak için, arayüz büyük değişiklikler geçirdi, bu nedenle, farklı bir tür whatsapp üzerinde ellerini almak isteyen herkes için en iyi seçeneklerden biri.

Kaynak: https://gbwhat.com/tr/aero-whatsapp/

Bunlar, aynı nitelikteki diğer gelişmelere benzer olan bu uygulamanın ana özellikleri ve işlevleridir:

Arayüzün özelleştirilmesi.
Gizlilik seçenekleri üzerinde daha fazla kontrol.
Dosya gönderme söz konusu olduğunda daha fazla esneklik.
Temaları indirme imkanı.
Resmi sürümden farklı bir WhatsApp sürümünü indirmek istiyorsanız ve görsel yönleri özelleştirme konusunda son derece esnek olduğu ortaya çıkıyorsa, şu anda tereddüt etmeyin ve Waaero'nun APK'sını indirmeyin.

WhatsApp Aero APK İndir v21.00.0 Yasaklanma Karşıtı (Resmi En Yeni)
gbwhat.com

WhatsApp Aero APK İndir v21.00.0 Yasaklanma Karşıtı (Resmi En Yeni)

WhatsApp Aero APK, WhatsApp için en son değiştirilen uygulama olan 2019'da sunulan bir mod daha. Bozkurt Hazarr, aslında Fouad Mods'un yardımıyla yarattı.